Wymiana opon - już najwyższy czas!

Wielkimi krokami nadchodzi zima, wszyscy szalejemy na zakupach zaopatrując się w nowe płaszcze, kurtki i ciepłe obuwie. Warto również pomyśleć o naszym bezpieczeństwie na drodze. Odpowiednie zimowe opony zapewnią nam bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Zimowe opony - dlaczego warto?

Zimowe opony dzięki odpowiedniej rzeźbie bieżnika zapewnią nam lepszą przyczepność na drodze w warunkach pogodowych, które towarzyszą zimowej aurze. Dzięki odpowiednim nacięciom bieżnika poradzą sobie z błotem pośniegowym i śniegiem. Wyposażone w rowki odpowiedniej głębokości odprowadzą wodę nawet przy obfitych opadach deszczu a mieszanka gumy, która jest używana do produkcji opon zimowych zapewni nam przyczepność na nawierzchni pokrytej lodem.

 

Wymień opony w Szczecinie

Dobre zimowe opony są inwestycją w nasze bezpieczeństwo i zapewniają komfort prowadzenia samochodu w każdych warunkach pogodowych. Warto wiec zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich na drodze zaopatrując się w nowe opony zimowe, które w trudnych warunkach pogodowych pomogą nam w bezpiecznej podróży samochodem.